Fase 2 aanleggen nieuwe waterleiding
Dunea startte maandag 22 november 2021 de 2e fase van de aanleg van de hoofdtransportwaterleiding Katwijk - Noordwijk. De Herenweg is er voor afgesloten. Met borden is de omleidingsroute aangegeven.
Tweede fase gestart
Het aanleggen van de nieuwe waterleiding van Katwijk naar Noordwijk vordert gestaag. Dunea legt deze hoofdtransportwaterleiding aan. Het waterbedrijf communiceert over het project. Het waterbedrijf startte oktober 2021 met de 1e fase. Maandag 22 november 2021 is de 2e fase begonnen.
Herenweg
In deze 2e fase zijn er werkzaamheden op de Herenweg. Dat moet veilig plaatsvinden. De weg is de komende weken dan ook afgesloten voor verkeer. Het gaat om het deel tussen de rotonde ’s-Gravendijck en Hereweg 94. Het verkeer zal door middel van een VRI worden geregeld. De afsluiting duurt nog tot en met woensdag 22 december 2021 16:00 uur. Hulpdiensten kunnen er altijd langs. De bus kan nog wel over de weg.
In totaal duurt de aanleg van de nieuwe waterleiding nog tot maart 2022.
Meer weten over het project?
Dunea informeert actief omwonenden.